WARSHIP BATTLE:3D World War II Hile Mod Apk İndir (2.5.3)

WARSHIP BATTLE:3D World War II Hile Mod Apk İndir (2.5.3)

WARSHIP BATTLE:3D World War II Hilesi İndir, WARSHIP BATTLE:3D World War II Hile Mod Apk İndir, WARSHIP BATTLE:3D World War II Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

Oyunu İndirin

WARSHIP BATTLE:3D World War II ismiyle oldukça sevilen bu oyun, aksiyon severler için biçilmez anlar yaşatacak diyebiliriz.
2.5.3 versiyonu etkin olarak modlanmış olan oyunun, hileli versiyonu da bulunuyor. Bu sayede özel anlarınızda hileli oyun oynama keyfine de ulaşabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
WARSHIP BATTLE:3D World War II Play Store istatiklerine baktığımızda pozitif puan alan oyun heyecanlandırmıyor değil. Aksiyon ve macera tutkunları için büyük puanlar alacak olun bu oyun, ilgilileri de çekiyor. Ayrıca bu oyunun şu ana kadar ki indirilme sayısı da hiç azımsanmayacak rakamlarda. Mevcut indirilme sayısının 10.000.000 – 50.000.000 civarında olduğunu söyleyelim. Oyunu yazan yapımcı JOYCITY Corp. oyuna farklı boyutlar katarak güzel iş başarmış.
Oyunu 570.859 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 42.937 oya sahip.

Aksiyon oyunları konusunda büyük çalışmalar yapan oyun şirketleri, yaratıcılıklarını daha etkin kullanmak için farklı noktalar deniyorlar ve ön plana çıkarıyorlar. Aksiyon oyunlarındaki en önemli detay, sürükleyicilik detayı. Bu yüzden oyun ekibinin bu noktada çalışma yaptıkları grafiklerden tutun da, yapısal farklılıkları ve hikayeleri oldukça yoğun bir şekilde kullandıklarını söyleyebiliriz.

Oyundan Görüntüler


Android oyun isteği Android oyun isteği Apk Kurulum Apk indir

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

Beyza Aksu
Beyza Aksu 607 posts

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisiyim, web sektörüne danışmanlık yapıyor ve editör olarak çalışıyorum..

Bunları da Beğenebilirsin

Android Oyunlar 0 Comments

Luna Chronicles Hile Mod Apk İndir

Luna Chronicles Hile Mod Apk İndir,  Luna Chronicles  Hilesi İndir, Luna Chronicles Para Hilesi İndir, Luna Chronicles  Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Etrafınız kuşatıldı. Şehir yağmalanıyor. Korumanız gereken bir şehir ve kazanmanız

Android Oyunlar 0 Comments

Paranormal Pursuit v1.3 Hile Mod Apk İndir

Paranormal Pursuit Hile Mod Apk İndir, Paranormal Pursuit Hilesi İndir, Paranormal Pursuit Para Hilesi İndir, Paranormal Pursuit Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.   Son zamanların en çok sevilen bu oyunu macera dolu bir

Android Oyunlar 2 Comments

Dawn Of Sniper 2 Hile Mod Apk İndir (1.3.4)

Dawn Of Sniper 2 Hilesi İndir, Dawn Of Sniper 2 Hile Mod Apk İndir, Dawn Of Sniper 2 Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Oyunu İndirin Dawn Of Sniper 2 ismiyle oldukça sevilen

5 Yorum

 1. Bahri Turan
  Ocak 05, 22:02 Reply
  Lan en son gemiye sahibim ve en kolay modu geçemiyorum bu kadar zorlaştırılır mı bi oyun düzeltin şunu
 2. İlqar Esedov
  Ocak 05, 21:39 Reply
  Biz de diy ki oyunu hasandlasdrsin canavar yaradan ki boos Allkatec Goold niye kesibsen
 3. Fatih Reis
  Ocak 05, 21:33 Reply
  Turkish language ! Neredeyse bir yıldan fazladır oynadığım bu oyunu yakında silmek zorunda kalacağım. Çünkü bir süre sonra gemiyi Remodel etmek için yani geliştirmek için aşırı derecede yüksek altın istiyor. Ve bu altın çok reklam izlemekle ya da oyunu çok oynamakla biriktirilemiyor. Neredeyse 15 gün beklemek ve yüzlerce reklam izlemek zorundasınız yüksek bir gemiyi remodel yapmak için. Çünkü altınınız yok ve bunu ancak 15 günde biriktirebiliyorsunuz. Ya istenilen altın sayısı her gemide yarıya düşürülmeli yada remodelde iki seçenek olmalı. Ya parayla remode yap ya da altınla ! Sırf bu sebepten dolayı oyundan soğudum yaklaşık 20 gündür hiç oynamıyorum.
 4. İltmaz Esedov
  Ocak 05, 20:24 Reply
  32 bölümde 7ci raundnda Vaxt azdı uzadmagnzi !xalış edirem xasis.gören eden oda yazsın

Yorum Yap