Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Diğer Operatörler için Bedava İnternet Konusunu İnceleyin.

Vodafone Bedava İnternet

Türkcell Bedava İnternet

Haftada iki gün cepten internet hediye!

Önümüzdeki günlerde detayları ortaya çıkacak olan bu kampanya hakkında açıklamalarda bulunan, Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, mobil internet paketlerinde ihtiyaçlarının büyük oranda arttığını belirtiyor.

turk-telekom-bedava-internet
Nasıl Katılabilirim ?
HEDIYE 2 GUN yazıp 5555 e gönderin.

Hangi tarihler arasında katılabilirim ?
17.02.2016 ile 05.04.2016 tarihleri arasında.

Şartlar nelerdir ?
Haftanın 2 gününde aylık ise toplam 8 günde bedava 2 GB hak kazanıyorsunuz. 2 GB’ı geçip geçmediğinizi sürekli kontrol edin, geçtikten sonra ücret alınabilir.
Elinizi biraz çabuk tutun çünkü türk telekom bedava internet kampanyasından sadece ilk 1 milyon kişi yararlanabilecek.

Bu türk telekom bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için Türk Telekom’un ( Avea’nın ) herhangi bir tane kampanyasına abone olmuş olmanız gerekmekte.

Kampanyaya kayıt olabilmek için müşterilerin kayıt anında; Süper 3’lü, Woops Süper Fırsat, Süper 3’lü Büyük, Yeni Yıl Boyu Rahatım – Yıllık HY 1800 DK ve 4 GB, Woops Fenomen, Woops Efsane, Woops Yaptım Oldu, Woops Neden Olmasın, 3 Ay Rahat, Woops Tam Benlik, Büyük Fırsat 2 GB, Woops Çok Net, Woops Süpersonik, Woops Kolay 2 GB, Woops Süper Fırsat 2 GB, Woops Süper Fırsat 4 GB, Woops Süper Fırsat 3 GB, Yeni Yıl 4 GB, Büyük Fırsat 4 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 8 GB, Yeni Yıl 6 GB, Yeni Yıl 10 GB paketlerinden herhangi birini kullanıyor olmaları gerekmektedir.

Bu kampanyada 2016 sonuna kadar her hafta 2 gün, aylık 2GB ile sınırlı olmak üzere ücretsiz internet edinebilirsiniz.
Faturasız hat kullanıyorsanız; kampanyaya katıldıktan sonra her ay düzenli olarak tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 

Düşüncelerimiz

Avea diğer operatörlere karşı oldukça uygun paket tarifesi yapıyor, çok uygun fiyatlarıyla tarifelere geçmemek biraz düşündürüyor. tabi diğer operatörler fiyatı biraz tuzlu tutarak daha kaliteli hizmet farkı gözle görülebiliyor.

Örneğin Diğer operatörler’de hız farkı ve çekim kaliteli daha yüksek. tabi şehir merkezinde oturuyor, avea iyi çekiyorsa avea’nın tarifesine geçmemek mantıklı değil.

Eleştirilerinizi yorum’a yazabilirsiniz. Bedava İnternetin Tadını Çıkartın!

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

NedensizPostalar
NedensizPostalar 741 posts

Teknolojiye büyük merakı olan birisi, sorunlarınızla ilgili cevap veriyorum .yorum yapmaya üşenmeyin :)

Bunları da Beğenebilirsin

Avea Bedava İnternet

Avea Bedava İnternet, Avea Bedava İnternet Paketi, Avea Bedava İnternet Yapma, Avea Bedava İnternet Nasıl Yapılır, Avea Bedava İnternet Facebook, Avea Faturasız Bedava İnternet, Avea Bedava İnternet Ayarları ve Avea Bedava İnternet Paketi

2 Yorum

 1. Hs
  Şubat 29, 01:32 Reply
  Deneyip görcez. ?
  • Anonim
   Aralık 19, 21:47
   Sze geldimi

Yorum Yap