Spider vs Gangster Sniper Shooting 1.1.2 Hile Mod Apk İndir

Spider vs Gangster Sniper Shooting 1.1.2 Hile Mod Apk İndir

Spider vs Gangster Sniper Shooting 1.1.2 Hilesi İndir, Spider vs Gangster Sniper Shooting 1.1.2 Hile Mod Apk İndir, Spider vs Gangster Sniper Shooting 1.1.2 Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

Oyunu İndirin

Spider vs Gangster Sniper Shooting1.1.2 ismiyle oldukça sevilen bu oyun, aksiyon severler için biçilmez anlar yaşatacak diyebiliriz.
1.1.2 versiyonu etkin olarak modlanmış olan oyunun, hileli versiyonu da bulunuyor. Bu sayede özel anlarınızda hileli oyun oynama keyfine de ulaşabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Spider vs Gangster Sniper Shooting 1.1.2 Play Store üzerinde oldukça pozitif puanlar alan aksiyon kategorisi için, pek çok çalışma yapılıyor. Aksiyon ve macera tutkunları için büyük puanlar alacak olun bu oyun, ilgilileri de çekiyor. Ayrıca bu oyunun şu ana kadar ki indirilme sayısı da hiç azımsanmayacak derecelerde. Mevcut indirilme sayısının 100.000 – 500.000 olduğunu söyleyelim. Oyunu yazan şirket olan Blockot Studios oyuna farklı boyutlar katmak için çabalamış.
Oyunu 755 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 82 oya sahip.

Aksiyon oyunları konusunda büyük çalışmalar yapan oyun şirketleri, yaratıcılıklarını daha etkin kullanmak için farklı noktalar deniyorlar ve ön plana çıkarıyorlar. Aksiyon oyunlarındaki en önemli detay, sürükleyicilik detayı. Bu yüzden oyun ekibinin bu noktada çalışma yaptıkları grafiklerden tutun da, yapısal farklılıkları ve hikayeleri oldukça yoğun bir şekilde kullandıklarını söyleyebiliriz.

Play Store Oyun Açıklaması

Suikastçı gangsterine ve mafyaya gönderildiğiniz için en keskin nişancı suikast misyonlarından biri. İnanılmaz canavar savaşçıları, savaş suçluları, suç lordları yeni Miami şehrini kontrol altına aldı ve onu kimsenin cesur olmadığı yasak bir şehre dönüştürdü. Bir evren savunucusu ve inanılmaz bir kahraman olarak, gelecekteki savaşı küresel terörist ve karanlık kahramanlara karşı savaşmak, teröristi ortadan kaldırmak ve süper kahraman olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer 3d keskin nişancı oyunları ve ücretsiz atış oyunları seviyorsanız, örümcek vs gangster suikastçı büyük atıcı öfke savaşı, en iyi ücretsiz oyunlardan birini paketleyen nihai kesintisiz eylemdir. Bu, nihai bir keskin nişancı silahıyla gangster saldırısına yönelik bir suikastçı misyonuna gönderildiğiniz gizli bir oyun. Ölümcül suçlular, savaş bölgelerinde kurtarma görevini yerine getirmek için bir savaş kurtarma mis…

Oyundan Görüntüler

Android oyun isteği Android oyun isteği Apk Kurulum Apk indir

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

Beyza Aksu
Beyza Aksu 607 posts

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisiyim, web sektörüne danışmanlık yapıyor ve editör olarak çalışıyorum..

Bunları da Beğenebilirsin

Spor Oyunları 7 Comments

Dream League Soccer 2018 Hile Mod Apk İndir (5.00)

Dream League Soccer 2018 Hilesi İndir, Dream League Soccer 2018 Hile Mod Apk İndir, Dream League Soccer 2018 Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Oyunu İndirin Dream League Soccer 2018 ismiyle oldukça sevilen

Android Oyunlar 0 Comments

Minecraft Story Mode Hile Mod Apk İndir

Minecraft Story Mode Hilesi İndir, Minecraft Story Mode Para Hilesi İndir, Minecraft Story Mode Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz Dünyada fırtınalar yaratan Minecraft oyununun yapımcılarından yepyeni bir oyun; Minecraft Story Mode. Bu

Android Oyunlar 6 Comments

Mars: Mars Hile Mod Apk İndir (12)

Mars: Mars Hilesi İndir, Mars: Mars Hile Mod Apk İndir, Mars: Mars Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Oyunu İndirin Mars: Mars ismiyle oldukça sevilen bu oyun, aksiyon severler için biçilmez anlar yaşatacak

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu sen yapabilirsin, Yorum yap!

Yorum Yap