Sanal Santral

Sanal Santral

Sanal Santral özellikle kurumsal nitelikte ki firmaların telefon görüşmelerini en kaliteli ve hızlı şekilde gerçekleştirmesini sağlayan, tüm telefonları bir yere toplayan farklı bir iletişim ihtiyacıdır. Sanal Santral ile telefon görüşmelerinizi bir düzene koyabilir, kayıt altına alabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Sanal Santrallerin çalışma mantığı oldukça basittir. Bir senaryo oluşturursunuz ve ona göre çalışır. Örnek vermek gerekirse 1’e bastığınız da X kişisine 2’ye bastığınız da Y kişisine yönlendirir.

Avantajları Nelerdir?

Sanal santraller internet üzerinden kontrol edildiği için gerçek bir santral ortamı gerektirmezler. Yani bir depolama alanı, merkez alanı yoktur. Bu yüzden birçok şeye para ödemezsiniz. Ayrıca iletişimi sadece 1 telefondan sağlamak zorunda değilsiniz. İster iş, ister ev isterseniz cep telefonunuzdan da iletişimi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun gibi sayabileceğiniz birçok özelliği bulunmakta.

Özellikleri & Farklılıkları

Sanal santrallerin birkaç farkı vardır normal santralden. Öncelikle özel numaralar oluşturabilirsiniz. Bunu sistemli bir şekilde düzenlerseniz işleriniz çok kolaylaşır. Ardından yine dahili numaralar oluşturabilirsiniz, sesli veya görüntülü mesaj gönderebilirsiniz, çoklu görüşmeler yaratabilir ve kendinize özel bir sanal sekreter oluşturabilirsiniz.

 

TEPKİNİ GÖSTER

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu sen yapabilirsin, Yorum yap!

Yorum Yap