Reklam

İNTERNET’TE REKLAM

İnternet ve web ortamında gerçekleştirilen her tanıtım faaliyetine “internet reklamcılığı” denilir. İnternet reklamı farklı çeşitlere sahip olduğu gibi, farklı tiraj ve rakamlara göre de hazırlanmaktadır. Arama motorları bu reklamcılığın başında geldiği gibi, farklı sosyal medya mecraları, ayrıca web siteleri için hazırlanan bir çok internet reklamcılığı türü vardır. Teknoloji’nin gelişmesiyle birlikte çağımızın reklam stratjileri de sürekli yön değiştirmektedir. Etkili pazarlama ve tanıtım kanalları da, bir çok avantaj sunan web ortamına taşınmıştır.

İnternet Reklamcılığının Avantajları

İnternette reklam çeşitleri Teknolojik gelişmelere doğru oranda kullanımı artan bu reklam platformlarının bir çok avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları;

Ölçülebilir: Web sitelerinden alınan reklamların ziyaretçiler tarafından kaç kere incelendiği, kaç kere okunduğu ve tıklandığı, reklam çeşitlerine bağlı olarak verilen video reklamların kaç kişi tarafından izlendiği, çeşitlik Sosyal Medya platformlarının kimler tarafından incelendiği gibi aklınıza gelebilecek tüm reklam stratejileri tarafımızdan raporlanması sağlanmaktadır.

Ekonomiktir: Hedef kitleye ulaşma konusunda fazla zahmet gerektirmediği gibi, maaliyeti de yüksek rakamlar arasında değildir. Birim maaliyet hesaplandığında her bütçeye uygun reklam çeşitlerimiz her zaman vardır. Kişiselliği ve kaliteye her zaman önem vermekteyiz.

Bireyseldir: Hedef kitleye birebir ulaşma şansı verir. İnternet ile bağlantısı olan herkes, girdiği web sitelerinde çeşitli reklam platformlarını görebilir. Üretici firmanın müşterisiyle birebir olarak bağlantı kurmasını sağlar. Biz de GsmKenti.com olarak, hedeflenen kitleye en uygun reklam biçimini sizlere öneriyoruz.

Esnektir: Kontrol daima reklamverendedir. Reklam veren tarafından istediği an ve zaman değişiklikler gerçekleştirip, tekrardan raporlaması yapılmaktadır.

İletişim Formunu Doldurun.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.