Miami crime simulator Hile Mod Apk İndir (1.7)

Miami crime simulator Hile Mod Apk İndir (1.7)

Miami crime simulator Hilesi İndir, Miami crime simulator Hile Mod Apk İndir, Miami crime simulator Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

Oyunu İndirin

Miami crime simulator ismiyle oldukça sevilen bu oyun, aksiyon severler için biçilmez anlar yaşatacak diyebiliriz.
1.7 versiyonu etkin olarak modlanmış olan oyunun, hileli versiyonu da bulunuyor. Bu sayede özel anlarınızda hileli oyun oynama keyfine de ulaşabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Miami crime simulator Play Store istatiklerine baktığımızda pozitif puan alan oyun heyecanlandırmıyor değil. Aksiyon ve macera tutkunları için büyük puanlar alacak olun bu oyun, ilgilileri de çekiyor. Ayrıca bu oyunun şu ana kadar ki indirilme sayısı da hiç azımsanmayacak rakamlarda. Mevcut indirilme sayısının 10.000.000 – 50.000.000 civarında olduğunu söyleyelim. Oyunu yazan yapımcı Naxeex LLC oyuna farklı boyutlar katarak güzel iş başarmış.
Oyunu 238.556 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 3,9 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 39.497 oya sahip.

Aksiyon oyunları konusunda büyük çalışmalar yapan oyun şirketleri, yaratıcılıklarını daha etkin kullanmak için farklı noktalar deniyorlar ve ön plana çıkarıyorlar. Aksiyon oyunlarındaki en önemli detay, sürükleyicilik detayı. Bu yüzden oyun ekibinin bu noktada çalışma yaptıkları grafiklerden tutun da, yapısal farklılıkları ve hikayeleri oldukça yoğun bir şekilde kullandıklarını söyleyebiliriz.

Oyundan GörüntülerAndroid oyun isteği Android oyun isteği Apk Kurulum Apk indir

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

Beyza Aksu
Beyza Aksu 607 posts

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisiyim, web sektörüne danışmanlık yapıyor ve editör olarak çalışıyorum..

Bunları da Beğenebilirsin

Android Oyunlar 0 Comments

Hellrider Hile Mod Apk İndir (3.2)

Hellrider Hilesi İndir, Hellrider Hile Mod Apk İndir, Hellrider Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Oyunu İndirin Hellrider ismiyle oldukça sevilen bu oyun, aksiyon severler için biçilmez anlar yaşatacak diyebiliriz. 3.2 versiyonu etkin

Android Oyunlar 0 Comments

Pickup Truck Robot 1.0 Hile Mod Apk İndir

Pickup Truck Robot 1.0 Hilesi İndir, Pickup Truck Robot 1.0 Hile Mod Apk İndir, Pickup Truck Robot 1.0 Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Oyunu İndirin Pickup Truck Robot 1.0 ismiyle oldukça sevilen

Android Oyunlar 0 Comments

FoxOne Advanced Edition Hile Mod Apk İndir (1.5.18)

FoxOne Advanced Edition Hilesi İndir, FoxOne Advanced Edition Hile Mod Apk İndir, FoxOne Advanced Edition Mod Apk Download Sayfasındasınız. Oyunu İndirin FoxOne Advanced Edition İsmiyle Tanınan oyun telefon oyun kullanıcıları

5 Yorum

 1. Kadriye Şallï
  Aralık 05, 21:15 Reply
  Ben beğendim. Bence küfür etmeyin neden derseniz nedeni yalan söylüyorsunuz yalan söylemeyin oyun açılıyor bence güzel ama şunu söyliyim telefonu veya bilgisayarı kötü olanlarda açmaya bilir fazladan suslamıyalım sizi bence haydi HAYIRLI RAMAZAN.
 2. Enver Yildiz
  Aralık 05, 20:42 Reply
  Salaklar Köprüden geçip sola dönüp uçurumlu yoldan yukarı çıkın ceza evinde tank ve heli kopter var
 3. Nesrin Tinkçi
  Aralık 05, 20:40 Reply
  Mütiş Bence çok güzel ama sadece helikopter yok ve jestiki de yok ve en önemlisi de bize silahlı saldıranları silahla değil elle saldrıyoruz???
 4. Ertugrul Yildiz
  Aralık 05, 20:37 Reply
  Bokkkkkkk gibi Abi oyun cok kotu mantigi yok cakma gercek gta oynayin .Tansiye etmam
 5. Nülifer Özmen
  Aralık 05, 20:23 Reply
  Para Para istiyorsanız görev yapın iki görev yaptım 2000tl lik shotgun aldım en dusuk 2000tl veriyor görev yapinca

Yorum Yap