iPhone ve iPad için Ekran Görüntüsü Alma

iPhone ve iPad için Ekran Görüntüsü Alma

iPhone ve iPad için Ekran Görüntüsü Alma, İPhone Ekran Görüntüsü Kaydetme, İPhone Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır Sayfasını İnceliyorsunuz. 

 

Eskiden telefonlar sadece mesajlaşmak ya da konuşmak için var olmaktaydı. Ama gün geçtikçe çok fazla bir biçim de teknolojik birçok özellikte telefonlara aktarılmış olmaktadır. Bu şekilde de harika bir teknolojik alette olmaktadır. Harika bir biçim de telefonunuzu kullanabileceğiniz ve de değişik özellikler ile de vakit geçirebileceğiniz bir özelliğe de sahip olmaktadır.

 

Bu telefon ekran görüntüleme özelliği ile de harika bir işletim sistemine de sahip olmaktadır. Ve bu telefon sayesin de artık siz de daha kolay ve daha kaliteli bir telefon da kullanmış olacaksınız. Bu şekil de artık hayatınız da daha farklı şeyler kolaylaşmış olacak.Bu işlem için iOS 6 ve iOS7 ‘de küçük bir iki yöntem ile yapabilmeniz mümkündür.

 

Bu sayede mesajlarınızın, uygulamalarınızın, herhangi bir bölgenin ekran görüntüsünü alarak bu görüntüleri arşivleyebilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.iPhone ve iPad için ekran görüntüsü almak oldukça basittir.Cihazda yer alan POWER düğmesi ve HOME düğmesine aynı anda bir iki saniye bastığınız takdirde cihazınız o an bulunduğunuz sayfanın ekran görüntüsünü alacaktır.

Aşağıdaki resimdeki tuşlara basmanız gerekmektedir.

iphone-ekran-goruntusu

Yakaladığınız bu görüntüye ise menünüzde bulunan Fotoğraflar kısmında bulabilirsiniz.Screen shot aldıktan sonra bu görüntüyü dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. iPhone ve iPad için ekran videosu çekmek şu an için sadece jailbreak ile mümkündür.Fakat yeni güncellemeler ile bu özelliğin de geleceği düşünülmektedir.

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

NedensizPostalar
NedensizPostalar 741 posts

Teknolojiye büyük merakı olan birisi, sorunlarınızla ilgili cevap veriyorum .yorum yapmaya üşenmeyin :)

Bunları da Beğenebilirsin

İPhone Genel 0 Comments

iPhone 6 Kılıflarının Ön Siparişini Spigen Başlattı

Aplle cihazları için güzel aksesuarlar üreten birçok firmadan birisi olan Spigen, iPhone 6 henüz piyasaya tanıtılmadığı halde çıkmamış bu ürüne ait aksesuarları üretime hazıraldı ve ön sipariş satışları başlattı. Bu

Apple Genel 0 Comments

iPhone 6 Satışa Çıkıyor mu ?

2014 yılının en çok gelişmesinin yaşanacağı bir haftalık maraton başlıyor. İlk olarak IFA fuarı 3 Eylül günü Almanya Berlin’de Samsung’un Galaxy Note 4 dahil olmak üzere yeni cihzlarını Unpacked adını

Apple Haberleri 0 Comments

Kendi iPhone 6larını Yaptılar

Apple’ın resmi iPhone 6 tanıtımına yalnızca iki gün kaldı. Fakat geçtiğimizn aylarda internete çok fazla bilgi sızıntısı oldu. İnternete sızan özelliklerle, donanımlarla telefonun genel hatları çizildi. Bu  çizilen hatlarda da

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu sen yapabilirsin, Yorum yap!

Yorum Yap