iPhone ve iPad için Ekran Görüntüsü Alma

iPhone ve iPad için Ekran Görüntüsü Alma

iPhone ve iPad için Ekran Görüntüsü Alma, İPhone Ekran Görüntüsü Kaydetme, İPhone Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır Sayfasını İnceliyorsunuz. 

 

Eskiden telefonlar sadece mesajlaşmak ya da konuşmak için var olmaktaydı. Ama gün geçtikçe çok fazla bir biçim de teknolojik birçok özellikte telefonlara aktarılmış olmaktadır. Bu şekilde de harika bir teknolojik alette olmaktadır. Harika bir biçim de telefonunuzu kullanabileceğiniz ve de değişik özellikler ile de vakit geçirebileceğiniz bir özelliğe de sahip olmaktadır.

 

Bu telefon ekran görüntüleme özelliği ile de harika bir işletim sistemine de sahip olmaktadır. Ve bu telefon sayesin de artık siz de daha kolay ve daha kaliteli bir telefon da kullanmış olacaksınız. Bu şekil de artık hayatınız da daha farklı şeyler kolaylaşmış olacak.Bu işlem için iOS 6 ve iOS7 ‘de küçük bir iki yöntem ile yapabilmeniz mümkündür.

 

Bu sayede mesajlarınızın, uygulamalarınızın, herhangi bir bölgenin ekran görüntüsünü alarak bu görüntüleri arşivleyebilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.iPhone ve iPad için ekran görüntüsü almak oldukça basittir.Cihazda yer alan POWER düğmesi ve HOME düğmesine aynı anda bir iki saniye bastığınız takdirde cihazınız o an bulunduğunuz sayfanın ekran görüntüsünü alacaktır.

Aşağıdaki resimdeki tuşlara basmanız gerekmektedir.

iphone-ekran-goruntusu

Yakaladığınız bu görüntüye ise menünüzde bulunan Fotoğraflar kısmında bulabilirsiniz.Screen shot aldıktan sonra bu görüntüyü dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. iPhone ve iPad için ekran videosu çekmek şu an için sadece jailbreak ile mümkündür.Fakat yeni güncellemeler ile bu özelliğin de geleceği düşünülmektedir.

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

NedensizPostalar
NedensizPostalar 740 posts

Teknolojiye büyük merakı olan birisi, sorunlarınızla ilgili cevap veriyorum .yorum yapmaya üşenmeyin :)

Bunları da Beğenebilirsin

Apple Genel 0 Comments

iPhone 6 Satışa Çıkıyor mu ?

2014 yılının en çok gelişmesinin yaşanacağı bir haftalık maraton başlıyor. İlk olarak IFA fuarı 3 Eylül günü Almanya Berlin’de Samsung’un Galaxy Note 4 dahil olmak üzere yeni cihzlarını Unpacked adını

Apple Genel 0 Comments

iPhone 6 Kredi Kartı da mı Olacak ?

Apple yakın zamanda tanıtacağı iPhone 6‘yı alışverişlerde kredi kartı gibi kullanabilinir hale getiren bir sistemle piyasaya süreceği iddia ediliyordu. Firma bu konuda attığı adımların birinin daha başarıyla sonuçlandığı ve ünlü

Apple Haberleri 0 Comments

iWatch Fiyatı Ne Olacak ?

Apple tarafından tasaranan akıllı saat iWatch‘ın 9 Eylül lansmanında iPhone 6’nın yanında tanıtılacağı söyleniyor. 2009 yılında iPhone 3GS zamanında  başlayan iWatch projeleri nihayet tamamlandı. Sony, LG, Motorola, Samsung gibi firmaların

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu sen yapabilirsin, Yorum yap!

Yorum Yap