HTC One M8 Kılıf

HTC One M8 Kılıf

Neden Telefonumu Korumalıyım?

Dışarıda bir çoğumuz her an her dakika dalgın olabilir biri bize çarpabilir veya, elimizden aniden düşme olasığı olan telefonlarda hasar olma ihtimali bayağı yüksek. bu nedenle HTC telefonunuzu korumanızı öneririm.
Aynı zamanda telefonunuzu kılıf ile kullandığınızda büyük olasılıkla ekran veya dokunmatik çatlamasını önlemiş olacaksınız. böylece içiniz rahat olacaktır!

Kılıf Kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Telefonunuza kılıfı taktik’dan sonra çok hor veya çok kaba kullanılmaması gerekmektedir, sonuçda kılıf dahi olsa hasar görme olasığı minimuma’da inmiş olsa kimse telefonunun çizilmesini tabiiki istemez.

Nasıl Bir Kılıf Tercih Etmeliyim?

Bu tamamen sizin zevkinize veya tarzınıza kalmış bir tercihtir, dilerseniz sitemizdeki kılıfları inceleyerek beğendiğizi satın alabilirsiniz.

Kılıfı Ne ile alabilirim?

Kılıfı Kredi kartınız var ise veya banka hesabınızdaki para’yı havale geçerek satın alabilirsiniz.

Siteye Güvenebilirmiyim?

Güven konusu kesinlikle yaşanmaz dünya standartlarına kullanılan güvenlik sistemi sayesinde içiniz rahat olsun. zaten işlemi yaparken sizden sms ile şifre istenilecektir bu nedenle habersiz alışveriş yapılacağını sanmayın.

Ürünü İade Edebilirmiyim?

Ürünü TC kanunlarına göre 15 gün içerisinde iade etme hakkınız vardır, hasar veya kırılmamış şartıyla ürün iade edilebilir.
Ücret ise 7 iş günü içerisinde iade edilir.

Ürünün Garantisi Varmı?

Ürünün Garantisi olup olmadığını veya kaç yıl olduğuna her ürünün özelliklerinden görebilirsiniz ürün sayfasının resiminin bir alt bölümünde garanti süresini öğrenebilirsiniz.

 

Kılıf almayı tercih edenler için iyi bir haberimiz var! 🙂

Kılıf kullanırsanız geceleri fotoğrafdaki gibi rahat uyursunuz 🙂

32811

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

NedensizPostalar
NedensizPostalar 741 posts

Teknolojiye büyük merakı olan birisi, sorunlarınızla ilgili cevap veriyorum .yorum yapmaya üşenmeyin :)

Bunları da Beğenebilirsin

Android Oyunlar 65 Comments

Candy Crush Saga Hilesi

Candy Crush Saga Hilesi, Candy Crush Saga Hile Apk İndir, Candy Crush Saga Hile Programsız, Candy Crush Saga Hile İndir,  Candy Crush Saga Hamle, Candy Crush Saga İPhone Hilesi Sayfasını İnceliyorsunuz. Cаndy Crush Sаgа’dа

Android Oyunlar 130 Comments

Hay Day Hilesi İndir

Hay Day Hile Mod Apk İndir, Hay Day hilesi İndir, Hay Day Para Hilesi İndir, Hay Day Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Hay day’da çiftlikte gerekli görevleri yaparak level atlamanız zorlaşıyor bu nedenle

Bakmadan Geçme 1.011 Comments

Clash Of Clans Hile Apk İndir

Clаsh Of Clаns Hilesi İndir, Clаsh Of Clаns Hile, Clаsh of Clаns Gem Hilesi, clаsh of clаns hile nаsıl yаpılır Sаyfаmızı inceliyorsunuz. Clash of Clans Hilesi İndirmek için TIKLAYIN Clash of Clans

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu sen yapabilirsin, Yorum yap!

Yorum Yap