HTC Desire Fabrika Ayarlarına Döndürme

HTC Desire Fabrika Ayarlarına Döndürme

HTC Desire Fabrika Ayarlarına Döndürme, HTC Desire Fabrika Ayarlarına Nasıl Dönülür, HTC Desire Fabrika Ayarlarına Dön Sayfasını İnceliyorsunuz.

Selam arkadaşlar, sizler ile HTC telefonlar için nasıl format atılır bunları konuşacağız.Bugün de farklı bir telefon markasına nasıl format atılacağı konusun da sizler ile iyi bir anlatım gerçekleştirmeye çalışacağız.

Bu şekil de sizler ile harika bir format nasıl atılır bunu paylaşmış olacağız.

Format atmadan önce öncelikle telefonumuz da bulunan fotoğrafları ya da diğer her türlü şeyi yedeklememiz gerekmektedir.Çünkü format esnasın da hemen her şey silinecektir. Ve bir daha silinen bu şeyler geri gelmez.

Telefonunuz format atmadan önce 100 de 50 şarj olmuş olmalıdır. Anlattığımız bu işlemi telefonunuz donuyor ya da kilitleniyorsa yapmanız gerekli olmaktadır. Ses kısma ve telefonu açma düğmesine basarak telefonunuza reset atabilirsiniz.

İşlem Adımları

  • Telefonu kapalı konuma getirin.
  • Ses kısma açma ve güç düğmesine aynı anda basılı tutun.
  • Recovery moda girin.
  • Ses kısma tuşlarıyla Clear Storage deyin.
  • Formattan vazgeçerseniz ClearStorage deyin.

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

NedensizPostalar
NedensizPostalar 741 posts

Teknolojiye büyük merakı olan birisi, sorunlarınızla ilgili cevap veriyorum .yorum yapmaya üşenmeyin :)

Bunları da Beğenebilirsin

HTC Genel 0 Comments

HTC Sensation XL Fabrika Ayarlarına Döndürme

Merhaba, arkadaşlar HTC’nin Sensation XL modeline nasıl fortmat atılacağını sizlere anlatacağım. Bu işlemi yaptığınızda telefon hafızasına kayıtlı tüm veriler silinir bu nedenle verilerinizi yedekleyin örn; rehber veya fotoğraflarınız. İşlemi yapmadan önce

HTC Genel 0 Comments

HTC Incredible S Fabrika Ayarlarına Döndürme

Merhaba, arkadaşlar HTC Incredible S modeline nasıl format atılacağını sizlere anlatacağım. Bu işlem yapıldıktan sonra telefondaki herşey silinir bu nedenle yedeğinizi almanızı öneririm. Pil seviyesinin %45 üstü olduğundan emin olun.

HTC Genel 0 Comments

HTC Desire HD Fabrika Ayarlarına Döndürme

Merhaba, arkadaşlar HTC’nin Desire HD modeli için nasıl format atılacağını sizlere anlatacağım. Bu işlemden sonra bütün verileriniz silinir bu nedenle rehber,fotoğraf ve diğer yedeklerinizi almanızı öneriyorum. Pil seviyesinin %45 üstü

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu sen yapabilirsin, Yorum yap!

Yorum Yap