Block Strike Hile Mod Apk İndir (4.7.8)


Block Strike Hilesi İndir, Block Strike Hile Mod Apk İndir, Block Strike Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

Oyunu İndirin

Block Strike ismiyle oldukça sevilen bu oyun, aksiyon severler için biçilmez anlar yaşatacak diyebiliriz.
4.7.8 versiyonu etkin olarak modlanmış olan oyunun, hileli versiyonu da bulunuyor. Bu sayede özel anlarınızda hileli oyun oynama keyfine de ulaşabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Block Strike Play Store istatiklerine baktığımızda pozitif puan alan oyun heyecanlandırmıyor değil. Aksiyon ve macera tutkunları için büyük puanlar alacak olun bu oyun, ilgilileri de çekiyor. Ayrıca bu oyunun şu ana kadar ki indirilme sayısı da hiç azımsanmayacak rakamlarda. Mevcut indirilme sayısının 10.000.000 – 50.000.000 civarında olduğunu söyleyelim. Oyunu yazan yapımcı Rexet Studio oyuna farklı boyutlar katarak güzel iş başarmış.
Oyunu 635.504 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 44.477 oya sahip.

Aksiyon oyunları konusunda büyük çalışmalar yapan oyun şirketleri, yaratıcılıklarını daha etkin kullanmak için farklı noktalar deniyorlar ve ön plana çıkarıyorlar. Aksiyon oyunlarındaki en önemli detay, sürükleyicilik detayı. Bu yüzden oyun ekibinin bu noktada çalışma yaptıkları grafiklerden tutun da, yapısal farklılıkları ve hikayeleri oldukça yoğun bir şekilde kullandıklarını söyleyebiliriz.İÇERİĞİ PAYLAŞ!
Yorumlar
İlk yorumu sen yapsan nasıl olur :)