Replika İmei Değiştirme Kodları

Replika İmei Değiştirme Kodları

Ülkemiz de artık küçükten büyüğe hemen herkes telefon kullanmaktadır. Kullanılan bu telefonlar da birçok sorunlar da çıkabilmektedir. Bu tür sorunları çözmenin yolları arasın da neler var diye söyleyecek olur isek diyebiliriz ki İmei değiştirme de var. Imeı numarası diğer tüm numaralar gibi çok fazla öneme sahip olmaktadır. Bu uygulama ise birçok telefon modeli için yapılması gerekli olan bir uygulama da olmaktadır. Sizlere replika olan telefonlar da ımeı nasıl değiştirilir bunu anlatmaya çalışacağız. Sitemiz de ımei kodları bulunmaktadır sizler de her marka için farklılaşan bu ımei kodlarını girerek ımeı şifrenizi bulabilir ve bu sorunu da ortadan kaldırmış olabilirsiniz.

Bazı insanlar İMEİ numarası ile ilgili sorun yaşamaktadır. Bu sorunu aşmak için ise İMEİ kodunu değiştirmek gerekmektedir.

Geçtiğimiz yıllarda ciddi bir sorun olarak görülen İMEİ kodu değiştirmek, bu konumuz itibari ile sorun olmaktan çıkıyor. Replika telefonlarda İMEİ kodu ile ilgili çeşitli uyarılar belli bir zaman sonra ortaya çıkmaktadır.
Telefonunuzu tekrardan sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için aşağıda telefon modellerine göre neler yapmanız gerektiğini yazdık.

 • Galaxy S3 mini imei Değiştirme Kodu:*#112#* veya *#111#*
 • Galaxy S3 iMEİ değiştirme Kodu:*#*#3646633#*#*
 • Galaxy S4 imei değiştirme kodu: *#889988#*
 • iPhone 4s ve iPhone 5 imei Değiştirme kodu:*#8002#
 • Bu kodlar sayesinde Engineer Mode bölümüne ulaşmanız gerekiyor.

Screenshot_2013-08-02-15-45-29

 • Bu bölümde GPRS seçeneğine tıklayıp, ardından karşınıza telefonunuzun İMEİ numarası çıkacaktır.
 • Oradaki İMEİ numarasını silip, yeni İMEİ numarasını yazabilirsiniz.
 • Hemen sonra ise Write İMEİ seçeneğine basın karşınıza gelen menüde OK seçeneğine tıklıyorsunuz.
 • Sonrasında ise SEND DATA seçeneğine tıklayıp daha sonra hiç bir farklı işlem yapmadan telefonunuzu kapatıp, açıyorsunuz. İşlemleri sırası ile doğru bir şekilde yaptıktan sonra telefonunuzu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

NedensizPostalar
NedensizPostalar 741 posts

Teknolojiye büyük merakı olan birisi, sorunlarınızla ilgili cevap veriyorum .yorum yapmaya üşenmeyin :)

Bunları da Beğenebilirsin

Galaxy s5 İmei Kodu Değiştirme

Galaxy s5 İmei Kodu Değiştirme, Galaxy s5 İmei Atma, Galaxy s5 İmei Kodları Sayfasını İnceliyorsunuz.   Geçici olan imei sorunları ile karşılaşmak istemiyorsanız çok kurnaz ve çok fazla araştırma kabiliyetine de sahip

Kore ve Çin malı Galaxy S3-S4 ve İphone 4-5 İmei Değiştirme Kodları

Samsung S3 ve S4 , IPhone 4 ve 5 modellerinin IMEI ‘sini değiştirerek rahatlıkla kullanmanız mümkündür. Hiçbir programa gereksinim duymadan altta vereceğimiz kodlar yardımıyla replika ürünlerinizin IMEI’lerini rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Kodlara

Çin-Kore Telefonlarda İmei Değiştirme

Çin Telefonu İmei Değiştirme, Kore Telefonu İmei Değiştirme, Replika Telefonu İmei Değiştirme Konusunu İnceliyorsunuz.   İnsanlar Çin malı telefonları daha fazla tercih edebiliyorlar. Bunun nedeni ise bu telefonların daha uygun

38 Yorum

 1. erkan küçük
  Kasım 07, 09:17 Reply
  SLM BEN DEİPHONE 5S VAR FORMAT ATMISLAR İMEİ SİLİNMİŞ ATAMIYORUM BANA YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM
  • Düşünen Adam
   Şubat 24, 19:42
   Merhaba, replike iphone'dir o o tür cihazlarda nasıl atılıyor bilgim yok.
1 5 6 7

Yorum Yap