Air Battle: World War Hile Mod Apk İndir (1.0.54)

Air Battle: World War Hile Mod Apk İndir (1.0.54)

Air Battle: World War Hilesi İndir, Air Battle: World War Hile Mod Apk İndir, Air Battle: World War Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Air Battle: World War İsmiyle Tanınan oyun telefon oyun kullanıcıları ilgisini çekmeyi başardı. Oyunun görüntülerini incelediğimizde güzel anlar yaşatabilecek tarzda olduğunu söyleyebilirim.
1.0.54 Versiyon MODlu hale getirildi. kısıtlı birçok şey sınırsız hale getirildi. para satın alma vb şeyler limitsiz halde. Oyunda zevki tam alacağınızdan eminiz.

İstatiklerle Air Battle: World War

captains Oyun Kodlayıcısı güzel iş çıkartmış. Verilen yıldızlar iyi yönde olduğunu söyleyebiliriz ancak kötü yorumlarda yok değil.
“İndirilme Rakamlarını incelediğimizde 500.000+ Miktarına sahip. Oyun Kodlayıcısı:captains Playstore’da ilgi çekmeyi başarmış. “İstatiklerini incelediğimizde 3.921 Mobil oyuncu değerlendirmede bulunmuş.” “Beş üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü oy verenlerin sayısı civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 28 Eylül 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve sonrası. (üzeri)

Play Store Oyun Açıklaması
Eğer 1.Dünya Savaşı şey farklı 3D aksiyon hava savaş bekliyor gittiniz mi? Şimdi “”: Dünya Savaşı Hava Savaşı”” oynayabilir Hava Savaşı: Birinci Dünya Savaşı size zaman yolculuğu geri üzerinde 1 asır önce çalıştıran sağlar. Sen müttefik güçler ya da birinci dünya savaşında her kampa karşı merkez güçlerin bir pilot olarak mücadele. Fighters  * Temel uçak: Sopwith Camel  * Sopwith Triplane  * SPAD S XIII  * Bristol F.2  * S.E. 5s  * Fokker serisi  * Albatros serisi Airships ve balonlar  * Graf Zeppelin  * Drachen  * Tip 800 sıcak hava balon  * HMA 23 Zemin birimleri  * Tanklar  * Zırhlı araçlar  * Piyade  * Kamyon  * Askerlik tren  * Güvenlik kuleleri Sen üzerinde 50 misyonlar var. Oyun Özellikleri (1) 18 savaşçı Gerçek tarihi dayalı (2) Düşman hava gemileri, sıcak hava balon ve savaşçılar, bombardıman uçakları çoğu (3) 40 Normal misyon ve ekstra 14 özel misyonları.

Oyundan Görüntüler

Android oyun isteği Android oyun isteği Apk Kurulum Apk indir

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

Beyza Aksu
Beyza Aksu 607 posts

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisiyim, web sektörüne danışmanlık yapıyor ve editör olarak çalışıyorum..

Bunları da Beğenebilirsin

Aksiyon Oyunları 0 Comments

Lost Stars Hile Mod Apk İndir (1.9)

Lost Stars Hilesi İndir, Lost Stars Hile Mod Apk İndir, Lost Stars Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Oyunu İndirin Lost Stars ismiyle oldukça sevilen bu oyun, aksiyon severler için biçilmez anlar yaşatacak

Android Oyunlar 0 Comments

Bloons TD Apk İndir

Strateji türüne meraklı bir yapınız var ise telefonunuzda bir strateji oyununun bulunmasını isteyebilirsiniz. Biz de sizler için harika bir strateji oyununu ve bu oyunun apk dosyasını sunuyoruz. Bloons TD ismine

Android Oyunlar 0 Comments

Modern Strike Online Hile Mod Apk İndir (1.23.2)

Modern Strike Online Hilesi İndir, Modern Strike Online Hile Mod Apk İndir, Modern Strike Online Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Oyunu İndirin Modern Strike Online ismiyle oldukça sevilen bu oyun, aksiyon severler

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu sen yapabilirsin, Yorum yap!

Yorum Yap