Sniper Hunt : Safari Survival 1.0.6 Hile Mod Apk İndir

Sniper Hunt : Safari Survival 1.0.6 Hile Mod Apk İndir

Sniper Hunt : Safari Survival 1.0.6 Hilesi İndir, Sniper Hunt : Safari Survival 1.0.6 Hile Mod Apk İndir, Sniper Hunt : Safari Survival 1.0.6 Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

Oyunu İndirin

Sniper Hunt : Safari Survival 1.0.6 ismiyle oldukça sevilen bu oyun, aksiyon severler için biçilmez anlar yaşatacak diyebiliriz.
1.0.6 versiyonu etkin olarak modlanmış olan oyunun, hileli versiyonu da bulunuyor. Bu sayede özel anlarınızda hileli oyun oynama keyfine de ulaşabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Sniper Hunt : Safari Survival 1.0.6 Play Store üzerinde oldukça pozitif puanlar alan aksiyon kategorisi için, pek çok çalışma yapılıyor. Aksiyon ve macera tutkunları için büyük puanlar alacak olun bu oyun, ilgilileri de çekiyor. Ayrıca bu oyunun şu ana kadar ki indirilme sayısı da hiç azımsanmayacak derecelerde. Mevcut indirilme sayısının 1.000.000 – 5.000.000 olduğunu söyleyelim. Oyunu yazan şirket olan Level9 Studios oyuna farklı boyutlar katmak için çabalamış.
Oyunu 8.598 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 686 oya sahip.

Aksiyon oyunları konusunda büyük çalışmalar yapan oyun şirketleri, yaratıcılıklarını daha etkin kullanmak için farklı noktalar deniyorlar ve ön plana çıkarıyorlar. Aksiyon oyunlarındaki en önemli detay, sürükleyicilik detayı. Bu yüzden oyun ekibinin bu noktada çalışma yaptıkları grafiklerden tutun da, yapısal farklılıkları ve hikayeleri oldukça yoğun bir şekilde kullandıklarını söyleyebiliriz.

Play Store Oyun Açıklaması

Bu ormanda hayatta kalmak için tüm becerilerini kullanmak için bu epik kaçış misyonu hazır olacak alın! tehlikeli çılgın hayvanlar vur. keskin nişancı atıcı olarak çekim yeteneklerini açığa. Geyik kaçmasına izin vermeyin. Silah dışarı yüklemek ve 5 yıldız çekim düzeltmek için zamanı! Kızgın Goril deli ormanda ve onun büyük yumruk ile hayvanlar üzerinde saldıran hayatta kalmak için.

Bu oyunda size Geyik / evre, goril, zebra, fil, timsah, ve Bear gibi farklı vahşi hayvan avı. onlara ateş keskin nişancı silahı kullanın. Öl ya da öldür, sana ve kızgın goril ya da diğer hayvanlar Willd arasındaki nihai savaş bir parçası olmak. geyik avı oyunları sadece size saldırabilir bu hayvan avcılık, tabanca veya ızgaralara sahip ama aslan ve vahşi hayvan geyik çekmek zorunda ve sizi öldürebilir. ormanda vahşi hayvan avlamak ve bu yaşam adadaki kontra saldırılarına karşı kendinizi kurtarmak için acım…

Oyundan Görüntüler

 

Android oyun isteği Android oyun isteği Apk Kurulum Apk indir

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

Beyza Aksu
Beyza Aksu 199 posts

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisiyim, web sektörüne danışmanlık yapıyor ve editör olarak çalışıyorum..

Bunları da Beğenebilirsin

Android Oyunlar 0 Comments

Metal Slug Defense v1.31.0 Hile Mod Apk İndir

Metal Slug Defense Hile Mod Apk İndir, Metal Slug Defense Hilesi İndir, Metal Slug Defense Para Hilesi İndir, Metal Slug Defense Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.   Çocukların vazgeçilmezleri arasında bulunan

Android Oyunlar 0 Comments

Paranormal Pursuit v1.3 Hile Mod Apk İndir

Paranormal Pursuit Hile Mod Apk İndir, Paranormal Pursuit Hilesi İndir, Paranormal Pursuit Para Hilesi İndir, Paranormal Pursuit Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.   Son zamanların en çok sevilen bu oyunu macera dolu bir

Android Oyunlar 0 Comments

Action of Mayday: Last Defense Para Hilesi İndir

Toccata Games firmasının en çok sevilen oyunlarından biri olarak tanımlayabiliriz Action of Mayday: Last Defense Android oyununu. Android kullanıcıları için Google Play Store üzerinden yayınlanan Action of Mayday: Last Defense oyunu aksiyon

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu sen yapabilirsin, Yorum yap!

Yorum Yap