iPhone ve iPad için Ekran Görüntüsü Alma

iPhone ve iPad için Ekran Görüntüsü Alma

iPhone ve iPad için Ekran Görüntüsü Alma, İPhone Ekran Görüntüsü Kaydetme, İPhone Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır Sayfasını İnceliyorsunuz. 

 

Eskiden telefonlar sadece mesajlaşmak ya da konuşmak için var olmaktaydı. Ama gün geçtikçe çok fazla bir biçim de teknolojik birçok özellikte telefonlara aktarılmış olmaktadır. Bu şekilde de harika bir teknolojik alette olmaktadır. Harika bir biçim de telefonunuzu kullanabileceğiniz ve de değişik özellikler ile de vakit geçirebileceğiniz bir özelliğe de sahip olmaktadır.

 

Bu telefon ekran görüntüleme özelliği ile de harika bir işletim sistemine de sahip olmaktadır. Ve bu telefon sayesin de artık siz de daha kolay ve daha kaliteli bir telefon da kullanmış olacaksınız. Bu şekil de artık hayatınız da daha farklı şeyler kolaylaşmış olacak.Bu işlem için iOS 6 ve iOS7 ‘de küçük bir iki yöntem ile yapabilmeniz mümkündür.

 

Bu sayede mesajlarınızın, uygulamalarınızın, herhangi bir bölgenin ekran görüntüsünü alarak bu görüntüleri arşivleyebilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.iPhone ve iPad için ekran görüntüsü almak oldukça basittir.Cihazda yer alan POWER düğmesi ve HOME düğmesine aynı anda bir iki saniye bastığınız takdirde cihazınız o an bulunduğunuz sayfanın ekran görüntüsünü alacaktır.

Aşağıdaki resimdeki tuşlara basmanız gerekmektedir.

iphone-ekran-goruntusu

Yakaladığınız bu görüntüye ise menünüzde bulunan Fotoğraflar kısmında bulabilirsiniz.Screen shot aldıktan sonra bu görüntüyü dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. iPhone ve iPad için ekran videosu çekmek şu an için sadece jailbreak ile mümkündür.Fakat yeni güncellemeler ile bu özelliğin de geleceği düşünülmektedir.

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

NedensizPostalar
NedensizPostalar 740 posts

<p>Teknolojiye büyük merakı olan birisi, sorunlarınızla ilgili cevap veriyorum .yorum yapmaya üşenmeyin :)</p>

Bunları da Beğenebilirsin

Apple Genel 0 Comments

İTunes ile İPhone Sıfırlama

iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlar için fabrika ayarlarına geri dönme işlemi iTunes ile mümkün olmaktadır. Birkaç küçük işlem ile birlikte hem geri yükleme hem de güncel sürüme ulaşma imkanına

Apple Genel 0 Comments

iPhone Yedek Alma

iPhone Yedek Alma, İPhone Yedek Alma Resimli Anlatım, İPhone Yedekleme, İPhone Yedek Yükleme Sayfasını İnceliyorsunuz.   Merhaba, arkadaşlar İPhone için nasıl yedek alınacağını sizlerle paylaşacağım.Rehber, Ajanda , Uygulama, Notlar Fotoğraflar ve

Apple Haberleri 0 Comments

iPhone 6 Kredi Kartı da mı Olacak ?

Apple yakın zamanda tanıtacağı iPhone 6‘yı alışverişlerde kredi kartı gibi kullanabilinir hale getiren bir sistemle piyasaya süreceği iddia ediliyordu. Firma bu konuda attığı adımların birinin daha başarıyla sonuçlandığı ve ünlü

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu sen yapabilirsin, Yorum yap!

Yorum Yap