Injustice Spider Rope Hero : Miami Crime 1.0 Hile Mod Apk İndir

Injustice Spider Rope Hero : Miami Crime 1.0 Hile Mod Apk İndir

Injustice Spider Rope Hero : Miami Crime 1.0 Hilesi İndir, Injustice Spider Rope Hero : Miami Crime 1.0 Hile Mod Apk İndir, Injustice Spider Rope Hero : Miami Crime 1.0 Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

Oyunu İndirin

Injustice Spider Rope Hero : Miami Crime ismiyle oldukça sevilen bu oyun, aksiyon severler için biçilmez anlar yaşatacak diyebiliriz.
1.0 versiyonu etkin olarak modlanmış olan oyunun, hileli versiyonu da bulunuyor. Bu sayede özel anlarınızda hileli oyun oynama keyfine de ulaşabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Injustice Spider Rope Hero : Miami Crime 1.0 Play Store üzerinde oldukça pozitif puanlar alan aksiyon kategorisi için, pek çok çalışma yapılıyor. Aksiyon ve macera tutkunları için büyük puanlar alacak olun bu oyun, ilgilileri de çekiyor. Ayrıca bu oyunun şu ana kadar ki indirilme sayısı da hiç azımsanmayacak derecelerde. Mevcut indirilme sayısının 10.000 – 50.000 olduğunu söyleyelim. Oyunu yazan şirket olan MobilePlus oyuna farklı boyutlar katmak için çabalamış.
Oyunu 30 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 3 oya sahip.

Aksiyon oyunları konusunda büyük çalışmalar yapan oyun şirketleri, yaratıcılıklarını daha etkin kullanmak için farklı noktalar deniyorlar ve ön plana çıkarıyorlar. Aksiyon oyunlarındaki en önemli detay, sürükleyicilik detayı. Bu yüzden oyun ekibinin bu noktada çalışma yaptıkları grafiklerden tutun da, yapısal farklılıkları ve hikayeleri oldukça yoğun bir şekilde kullandıklarını söyleyebiliriz.

Play Store Oyun Açıklaması

Adaletsizlik örümcek ipi kahraman miami suçu – kentiniz ceza kuvvetleri tarafından saldırıya uğradıysa ne yapmalısınız?
İnsanları ve Evreni korumak için tüm muhteşem güç ve muhteşem stratejinizi kullanın.
Bu sefer şehirde gerçek bir şehir savaşı gerçekleşecek! Polis teşkilatının süper desteği ol
Suçluların çetesi kentte göründü ve şimdi tüm nüfusu tehdit ediyorlar. Halkın savunucusu olarak davran. Düşmanları ortadan kaldırmak için yüksek düzeyde savaş becerileri kullanın.
En cesur ve korkusuz kahraman ol! Sonuçta, yeteneğine sahip olduğunuz anda şehri suçlulara karşı korusun!
Hikayeyi takip edin ve yolda olan tüm görevleri yerine getirin. Bu kahraman evrimleşmiş kahramanlar adı verilen bir grubun parçasıdır ve kenti defalarca kurtarır
Daha fazla görev tamamlandığında, uzaylılarla savaşmak için ne kadar çok enerji harcarsınız.

Oyundan Görüntüler

Android oyun isteği Android oyun isteği Apk Kurulum Apk indir

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

Beyza Aksu
Beyza Aksu 199 posts

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisiyim, web sektörüne danışmanlık yapıyor ve editör olarak çalışıyorum..

Bunları da Beğenebilirsin

Aksiyon Oyunları 0 Comments

Gangstar Rio: City of Saints v2.0.0 Hile Mod Apk İndir

Gangstar Rio: City of Saints v2.0.0  Hilesi İndir, Gangstar Rio: City of Saints v2.0.0  Hile Mod Apk İndir, Gangstar Rio: City of Saints  v2.0.0 Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Oyunu İndirin Gangstar Rio: City of

Android Oyunlar 0 Comments

Governor of Poker 2 v2.0.8 Hile Mod Apk İndir

Governor of Poker 2 Hile Mod Apk İndir, Governor of Poker 2 Hilesi İndir, Governor of Poker 2 Para Hilesi İndir, Governor of Poker 2 Mod Apk Download Sayfasını inceliyorsunuz.   Bu oyun

Android Oyunlar 64 Comments

Candy Crush Saga Hilesi

Candy Crush Saga Hilesi, Candy Crush Saga Hile Apk İndir, Candy Crush Saga Hile Programsız, Candy Crush Saga Hile İndir,  Candy Crush Saga Hamle, Candy Crush Saga İPhone Hilesi Sayfasını İnceliyorsunuz. Candy Crush Saga’da

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu sen yapabilirsin, Yorum yap!

Yorum Yap