Gunner Shooter 3D 1.1 Hile Mod Apk İndir

Gunner Shooter 3D 1.1 Hile Mod Apk İndir

Gunner Shooter 3D 1.1 Hilesi İndir, Gunner Shooter 3D 1.1 Hile Mod Apk İndir, Gunner Shooter 3D 1.1 Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

Oyunu İndirin

Gunner Shooter 3D 1.1 ismiyle oldukça sevilen bu oyun, aksiyon severler için biçilmez anlar yaşatacak diyebiliriz.
1.1 versiyonu etkin olarak modlanmış olan oyunun, hileli versiyonu da bulunuyor. Bu sayede özel anlarınızda hileli oyun oynama keyfine de ulaşabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Gunner Shooter 3D 1.1 Play Store üzerinde oldukça pozitif puanlar alan aksiyon kategorisi için, pek çok çalışma yapılıyor. Aksiyon ve macera tutkunları için büyük puanlar alacak olun bu oyun, ilgilileri de çekiyor. Ayrıca bu oyunun şu ana kadar ki indirilme sayısı da hiç azımsanmayacak derecelerde. Mevcut indirilme sayısının 500.000 – 1.000.000 olduğunu söyleyelim. Oyunu yazan şirket olan WLT oyuna farklı boyutlar katmak için çabalamış.
Oyunu 3.455 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 287 oya sahip.

Aksiyon oyunları konusunda büyük çalışmalar yapan oyun şirketleri, yaratıcılıklarını daha etkin kullanmak için farklı noktalar deniyorlar ve ön plana çıkarıyorlar. Aksiyon oyunlarındaki en önemli detay, sürükleyicilik detayı. Bu yüzden oyun ekibinin bu noktada çalışma yaptıkları grafiklerden tutun da, yapısal farklılıkları ve hikayeleri oldukça yoğun bir şekilde kullandıklarını söyleyebiliriz.

Play Store Oyun Açıklaması

Gunner Shooter 3D en popüler FPS oyuncusudur.

Oyunda, serin bir keskin nişancı seçkin olarak, tüm teröristleri temizlemek için terör örgütleriyle savaşa, iyi donanımlı makineli tüfeklerinize, keskin niş mermi tüfeklerinize, güçlü silahlara ve ekipmanlara karşı daha güçlü olursunuz. Sanırım ölümcül elit takımın en seçkin forveti olduğunuzu, teröristlerin karşı saldırılarını kıracağınızı, dünya barışını koruma sorumluluğunu üstleneceğinizi düşünüyorum.

Acil eylem, düşmanı öldürmeye hazır silahı al
Kullanımı kolaydır

Bu oyuna ilk girdiğinizde, bazı serbest silahlar alacaksınız ve sonra düşmanı öldürmek için ilk görevi başlatmak için seviyeye tıklayın; tüm görevi tamamlayıp daha fazla ödül, yükseltme silahları alırsanız, bazı ödüller alacaksınız.

Oyundan Görüntüler

 

Android oyun isteği Android oyun isteği Apk Kurulum Apk indir

TEPKİNİ GÖSTER

Yazar Hakkında

Beyza Aksu
Beyza Aksu 216 posts

<p>Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisiyim, web sektörüne danışmanlık yapıyor ve editör olarak çalışıyorum..</p>

Bunları da Beğenebilirsin

Android Oyunlar 0 Comments

Counter Terrorist Sniper Shoot 1.1 Hile Mod Apk İndir

Counter Terrorist Sniper Shoot 1.1 Hilesi İndir, Counter Terrorist Sniper Shoot 1.1 Hile Mod Apk İndir, Counter Terrorist Sniper Shoot 1.1 Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Oyunu İndirin Counter Terrorist Sniper Shoot

Android Oyunlar 0 Comments

Pixel Combat Multiplayer HD 2.9 Hile Mod Apk İndir

Pixel Combat Multiplayer HD 2.9 Hilesi İndir, Pixel Combat Multiplayer HD 2.9 Hile Mod Apk İndir, Pixel Combat Multiplayer HD 2.9 Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Oyunu İndirin Pixel Combat Multiplayer HD

Aksiyon Oyunları 0 Comments

Miami Saints : Crime lords 🏆 Hile Mod Apk İndir (2.5)

Miami Saints : Crime lords 🏆 Hilesi İndir, Miami Saints : Crime lords 🏆 Hile Mod Apk İndir, Miami Saints : Crime lords 🏆 Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz. Oyunu İndirin Miami

0 Yorum

Henüz yorum yok!

İlk yorumu sen yapabilirsin, Yorum yap!

Yorum Yap